O nás

 

Vítejte v penzionu Šléglov

Penzion se nachází v srdci Jeseníků a je horskou přírodou zcela obklopen.

K ubytování nabízíme devět nadstandardně vybavených pokojů a apartmánu. Pohodlí hostů je pro nás prioritou, proto si zakádáme na kvalitním vybavení.
Penzion je rozdělen na dvě patra. V prvním patře se nachází studia a apartmány, které jsou vybaveny kuchyňí.

V druhém patře jsou mezonetové pokoje pro 3-4 osoby. Druhé patro má k dispozici plně vybavenou, prostornou kuchyň, která je společná pro 5 pokojů.

Lyžaři a turisté mohou využít strategickou polohu penzionu, která vybízí k výletům do Jeseníků i do Orlických hor. Hned u  penzionu najdete turistické i cyklistické trasy, třeba na Paprsek, Šerák, do Branné či na Ramzovou.

Po celém dni si hosté mohou odpočinout ve wellness zóně. Saunu má každý host automaticky k dispozici. Možnost využití vířivky a relax zóny.

Ubytovaní mají možnost si ke svému pobytu přiobjednat snídani.

Penzion nabízí k využití 2 společenské místnosti s barem, krbem a příjemným posezením. Hosté také mohou využít venkovní terasu. V těsné blízkosti se nachází hřiště, které je možno využít na sportovní aktivity (volejbal, košíková, nohejbal…).

Hosté také mají k dispozici lyžárnu, kde si mohou uskladnit lyže nebo kola a jiné sportovní nástroje.
Parkovací místa jsou k dispozici zdarma hned u penzionu.

 

Dárkové poukazy v prodeji

Kontakty

Adresa:

Šléglov 10
78825 Šléglov

Telefon:

608 950 757
605 202 499

Internet:

info@penzionsleglov.cz
www.penzionsleglov.cz

Facebook

3 days ago

Penzion Šléglov

☀️🌲🌸
.
.
.
.
.
.
.
#sleglov#penzionsleglov#karlovastudanka#ceskehory#praded#dolnimorava#jeseniky#kralicak#morava#penzion#ubytovani#hory#priroda#relax#czechrepublic#visitczechrepublic
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

Penzion Šléglov

Za chvíli stáčíme! Už se nemůžeme dočkat naši první várky lučního medu 🍯 med si budou moci vychutnat naši hosté na snídani 🥞🥐🍞 nebo zakoupit sebou domů.
.
.
.
.
.
#eko#biomed#med#sleglov#vcely#ceskehory#jesenik#penzionsleglov#agroturistika#priroda#dolnimorava#praded#ramzova#branna#morava
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Penzion Šléglov
View on Facebook

3 weeks ago

Penzion Šléglov

I když sluníčko nesvití,je tady krásně 🌸 na příští víkend máme ještě volné pokoje - www.penzionsleglov.cz
.
.
.
.
.
.
.
#sleglov#penzionsleglov#jeseniky#jesenikymountains#jaro#ubytovani#cesko#morava#praded#bilaopava#karlovastudanka#ramzova#dolnimorava#paprsek#rychleby#rychlebskestezky
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 weeks ago

Penzion Šléglov

Toulat se krajinou, jako byla ta dnešní, je za odměnu. Ani jsem nezmokla. Asi jsem byla moc hodná nebo co. Toulání různě mezi Ostružnou a Brannou 😘 ... See MoreSee Less

View on Facebook